Skuteczne tabletki na potencję


Zrealizowanych przez produkty, które utrzymują, że zwiększają poziom penisa? Dowiedz się, czego się spodziewać po pigułkach, pompach, szkoleniach oraz brakach chirurgicznych.

Doniesienia o produktach a formach powiększania penisa są wszędzie. Wiele pomp, pigułek, ciężarków, zajęć oraz zabiegów trwają, że zwiększają długość i wielkość swojego interesu.

Ale niewiele naukowego wsparcia dla metod nieoperacyjnych zwiększa penis. I żadna wielka organizacja medyczna nie popiera chirurgii penisa ze powodów czysto kosmetycznych.

Część z otwartych procedur jest nieskuteczna, i niektóre mogą zepsuć penisa. Pomyśl dwa razy, zanim zaczniesz jednego spośród nich.

Obawy, że twój interes jest popyt cienki czyli jest zbytnio niski, by spełnić partnera podczas seksu jest codzienny. Ale badania dowiodły, że większość mężczyzn, którzy zakładają, że ich członki są za słabe, mają przeważnie wielkości penisy.

Podobnie, badania wskazują, iż wielu klientów ma wyraźne marzenie o aktualnym, co tworzy "naturalny" rozmiar penisa.

Długość penisa bez zbudowania nie zawsze przewiduje długość, gdy penis jest rozwinięty. Jeśli penis jest gdzieś 13 cm (5 cali) czy znaczniejszy podczas erekcji, to uznaje normalny rozmiar.

Próbki bierze się za nieprawidłowe jedynie wówczas, jak podczas erekcji godzi się mniej niż 3 cale (około 7,5 cm), czyli stan zwany mikropenisą.

Reklamodawcy byliśmy wierzyć, że twój przyjaciel pyta o głębokość penisa. Gdyby chcesz, porozmawiaj ze prywatnym kolegą.

Pamiętaj, że poznanie Twoich spraw i oczekiwań partnera zwiększa poprawę stosunku seksualnego niż zmiana rozmiaru penisa.

Nie kupuj w ruch

Firmy proponują dużo typów zabiegów niedojrzałych powiększeń penisa oraz regularnie promują je z wysoce wyglądającymi reklamami, które wynoszą potwierdzenia pochodzące z "naukowych" badaczy.

Przyjrzyj się uważnie - zobaczysz, że zdania o bezpieczeństwie i skuteczności nie zostały udowodnione.

Marketingerzy liczą na pamięciach, skośnych wiadomości i wątpliwych zdjęciach przed natomiast po. Suplementy diety nie wymagają zatwierdzenia przez Food and Drug Administration, więc producenci nie muszą udowadniać bezpieczeństwa ani skuteczności.

Większość reklamowanych metod rozszerzenia penisa jest niepotrzebna, i niektóre mogą przynosić trwałe uszkodzenie penisa. Oto niektóre z najbardziej częstych artykułów i technik:

Tabletki i płyny. Zazwyczaj otaczają one witaminy, minerały, zioła lub hormony, które producenci domagają się powiększenia penisa. Żaden z owych rezultatów nie został potwierdzony, a niektóre potrafią stanowić groźne.

Pompy próżniowe. Ponieważ pompy wciągają farbę do prącia, co cieszy, że ​​pęcznieją, okresami są one wprowadzane w działaniu schorzeń erekcji.

Pompa próżniowa potrafi dokonać, że interes będzie wskazywać na grubsze. Tylko za pomocą zbyt często lub sprzedaż długo może uszkodzić tkanki elastyczne w prąciu, co rozmawia do nieco erekcji.

Ćwiczenia. Czasami nazywany jelqing, ćwiczenia te zajmują ruch ręczny, aby wyprowadzić krew z substancji do góry penisa.

Choćby ta technologia płaci się wygodniejsza niż pozostałe technologie, nie ma naukowego dowodu, że leczy, a że zakładać do stworzenia blizn, płaczu i zniekształcenia.

Sięgnięcie. Rozciąganie liczy na przymocowaniu noszy czy narzędzia przedłużającego - zwanego oraz wyposażeniem trakcyjnym penisa - do penisa, aby wywierać delikatne napięcie.

Kilka małych badań zgłosiło wzrost długości o pół cala do założeniu 2 cali (około 1 do 3 centymetrów) spośród aktualnymi udogodnieniami.

Przydatne są większe, bardziej rygorystyczne doświadczenia w końca zapewnienia zabezpieczenia oraz skuteczności.