Środki na erekcję


Nie, nie ma. I tylko wybrani z was uważają, że wówczas istnieje światowa wiedza, umiesz się upewnić, że no nie jest. Mężczyźni spędzili setki milionów dolarów na towarach powiększających penisa, mając sposobność, że naprawdę działają. Są natomiast dwa naukowo badane, nie dobre metody tak działają.

Przyjrzyjmy się niektórym z wysoce uznanych form "cud":

Te tabletki oraz zioła, jakie pojawiają się w Obudowie odbiorczej? Akurat planuje dowodów naukowych sugerujących, że wspomagają w rozwijaniu penisa.

Wyposażenia do prania? Może zabawa, wszak nie dają żadnej trwałej augmentacji.

Ćwiczenia rozciągające penię? Ponownie: nie tworzy złotych dowodów.

Chirurgia? Wtedy z uczciwością nie jest "piękną metodą" natomiast nie jest zwyczajnie stosowane, z cudem mniej znanych okoliczności mikropenis. Chirurgia składa ze sobą ryzyko, w obecnym szaleństwo rozwoju tkanki bliznowatej, co chyba utrzymywać do dużych erekcji i / lub zmniejszenia penisa.

Co to działa?

W dwóch niezależnych badaniach potwierdzono, że proste 6-godzinne zastosowanie narzędzia Andropenis i nudne stosowanie przedłużacza penisa Golden Erect może wywoływać niewielki wzrost długości, oraz chyba nawet obwód, w współzależności z tego, jak często wykorzystuje się z narzędzi. Istnieją toż odległe od "cudownych metod", ponieważ informujemy o zyskach centymetra lub dwóch. Dodatkowo te przedłużacze są złożonymi przeciwwskazaniami (wiem, dlatego matek w znanym biurze Andropenis), i gdy są one zmagazynowane, nadal trzeba trzymać je na bliskich aparatach płciowych przez las godzin każdego dnia w biegu paru miesięcy, aby zrozumieć pewne różnica.

Więc czemu oczywiście wielu inteligentnych mężczyzn robić grosze na urządzenia, które są ogólnie uznane nie działa? Po wczesne dużo marek źle prezentuje średnią powierzchnię penisa. Jeden pracownik, który zapytał mnie o skuteczność danego materiału, skierował mnie do karty internetowej firmy, która utrzymywała, że ​​możliwi prącie wynosił 7 cali (!), I nawet gorsze - firma zapewniała, iż ​​w chwili mienia kopii dodatkowej produktu Przez badania w Kinsey Institute (gdzie odbywam). Żadne spośród nich nie jest prawdą. Przy okazji, przy normalnej długości erekcji w przybliżeniu od 5,1 do 5,8 cala w relacje z badania.

W tyle wiemy, że wartość penisa jest znacznie kilka znacząca dla przyjemności seksualnej partnerów niż intymność, związek, technika seksualna i całkowita uczucie (dotykanie, przytulanie, całowanie, nawet jeżeli para nie uprawia seksu). Nie poszukuje o aktualne, że poziom penisa istnieje wolny znaczenia - jest owo znacząco niż grupa klientów jest podobna (wielkość penisa wychodzi w wagę normalnej dystrybucji), a więc drugie wymiary materii płciowej są bogatsze niż korzystanie lub tracące centymetr lub dwa.

Ten grudzień, słynny sekserolog i znajomy Gizmodo Dr Debby Herbenick - autor Sex Made Easy i a, że przewiduje się dobrze: przewodnik osoby do seksualnego zabawy i nagrodzie - przyjmie na Twoje badania dotyczące seksu. Codziennie dr Herbenick wyśle ​​pytanie (kliknij tu, aby obejrzeć całe oraz dać więcej) oraz oddać solidną naukową odpowiedź.

Dr Debby Herbenick, autor Sex Made Easy i dlatego, że przewiduje się dobrze: przewodnik pani do seksualnego dobra oraz nagrody, jest współautorem Centrum promocji zdrowia fizycznego w nauce zdrowia powszechnego w Bloomington w Indiana University (IU ), Gdzie jest Naukowcem Naukowym. Jest ponad nauczycielem ds. Zdrowia fizycznego w Zakładzie Badań Seksualnych, Płci i Rozrodu w Kinsey, gdzie pisze (i obsługuje podcasty audio) kolumny Kinsey Confidential i dostosowuje programowanie edukacyjne. Posiada doktorat z zakresu zachowań zdrowotnych z IU, magister zdrowia publicznego (jednocześnie z IU) i stan licencjata z psychologii z University of Maryland, College Park. Dodatkowo jest certyfikat Educator Sexuality z American Association of Sex Violons, Counsellors and Therapists.